Opis

Gardimax herball termogripp jest suplementem diety zawierającym wyjątkowy zestaw specjalnie dobranych substancji pochodzenia roślinnego w postaci wyciągów ziołowych z imbiru lekarskiego, lipy, liści malin, czarnego bzu lekarskiego i rumianku. Dodatkowo jest źródłem cynku i witaminy C. Cynk i witamina C jako przeciwutleniacze, pomagają chronić komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym, pomagają również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Gardimax herball termogripp posiada wyborny owocowy smak z domieszką aromatu miętowego.

Zawartość opakowania: 10 saszetek

Zawartość opakowania netto: 80 g.

Producent: TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o., ul. Bankowa 4, 44-100 Gliwice

Składniki

zawartość składników w 3 saszetkach (% zalecanego dziennego spożycia)
suchy wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego 432 mg *
suchy wyciąg z kwiatostanu lipy 192 mg *
suchy wyciąg z liści malin 192 mg *
suchy wyciąg z czarnego bzu lekarskiego 120 mg *
suchy wyciąg z koszyczka rumianku 120 mg *
witamina C 60 mg (75%)
cynk 7,5 mg (75%)

 

* dziennie zapotrzebowanie nie zostało ustalone

Sposób użycia

Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w formie gorącego napoju. Dzieci powyżej 3. roku życia do lat 12: 1 saszetka – 1 do 2 razy na dobę. Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 1 saszetka – 3 razy na dobę.

UWAGA! Dzieci powinny przyjmować napój pod kontrolą dorosłej osoby z zachowaniem ostrożności przed poparzeniem! Zaleca się podawanie dzieciom napoju ostudzonego do temperatury umożliwiającej jego bezpieczne wypicie lub rozpuszczenie zawartości saszetki w ciepłej wodzie zamiast wrzątku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

banner