Gardimax herball termogripp

Suplement diety Gardimax herball termogripp to kompozycja naturalnych składników do przygotowania gorącego napoju.

banner

Opis

Gardimax herball termogripp jest suplementem diety zawierającym wyjątkowy zestaw specjalnie dobranych substancji pochodzenia roślinnego w postaci wyciągów ziołowych z imbiru lekarskiego, lipy, liści malin, czarnego bzu lekarskiego i rumianku. Dodatkowo jest źródłem cynku i witaminy C. Cynk i witamina C jako przeciwutleniacze, pomagają chronić komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym, pomagają również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Gardimax herball termogripp posiada wyborny owocowy smak z domieszką aromatu miętowego.

Zawartość opakowania: 10 saszetek

Zawartość opakowania netto: 80 g.

Producent: TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o., ul. Bankowa 4, 44-100 Gliwice

Składniki

zawartość składników w 3 saszetkach (% zalecanego dziennego spożycia)
suchy wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego 432 mg *
suchy wyciąg z kwiatostanu lipy 192 mg *
suchy wyciąg z liści malin 192 mg *
suchy wyciąg z czarnego bzu lekarskiego 120 mg *
suchy wyciąg z koszyczka rumianku 120 mg *
witamina C 60 mg (75%)
cynk 7,5 mg (75%)

 

* dziennie zapotrzebowanie nie zostało ustalone

Sposób użycia

Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w formie gorącego napoju. Dzieci powyżej 3. roku życia do lat 12: 1 saszetka – 1 do 2 razy na dobę. Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 1 saszetka – 3 razy na dobę.

UWAGA! Dzieci powinny przyjmować napój pod kontrolą dorosłej osoby z zachowaniem ostrożności przed poparzeniem! Zaleca się podawanie dzieciom napoju ostudzonego do temperatury umożliwiającej jego bezpieczne wypicie lub rozpuszczenie zawartości saszetki w ciepłej wodzie zamiast wrzątku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.