Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/gardimax/functions.php on line 0
Gardimax Tymianek z Podbiałem + 20 ziół - Gardimax

 

Gardimax Tymianek z Podbiałem + 20 ziół

Gardimax Tymianek z Podbiałem +20 ziół jest suplementem diety przeznaczonym dla osób powyżej 12. roku życia. Zawiera połączenie wyciągu z tymianku, podbiału oraz specjalnie skomponowanych 20 ziół. Ekstrakty z tymianku oraz podbiału ułatwiają odkrztuszanie, polecane są wspomagająco przy podrażnieniu gardła, krtani i strun głosowych.

banner

Opis:

Gardimax Tymianek z Podbiałem +20 ziół zawiera ekstrakt z podbiału i ekstrakt z tymianku oraz wyjątkową kompozycję ekstraktu z 20 ziół.

Zawartość opakowania: 24 pastylki do ssania w dwóch blistrach po 12 sztuk.

Zawartość netto opakowania: 60 g

Producent: TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o., ul. Bankowa 4, 44-100 Gliwice

Składniki

zawartość składników aktywnych w 1 pastylce w 4 pastylkach
Ekstrakt z tymianku 67,5 mg 270 mg
Ekstrakt z podbiału 67,5 mg 270 mg

 

 

Sposób użycia:

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Ze względu na zawartość lukrecji osoby chore na nadciśnienie tętnicze powinny unikać nadmiernego spożycia.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.